Katedra Live

PROJEKT

Rok 2014

Rok 2014 7 grudnia 2014 00:22 wyświetleń: 1303

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 7 grudnia 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

7 grudnia 2014 r.

 

 

 

 1. W poniedziałek przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia  Najświetszej Maryi Panny – Mszę św. w tym dniu odprawiamy o godz. 6.30 , 12.00 i 18.00. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych. Na godz. 6.00 rano zapraszamy na Godzinki ku czci Niep. Pocz. NMP.

 

 1. W okresie adwentu Siostry Jadwiżanki zapraszają na wspólną modlitwę " jutrznię" w kaplicy Najświętszego Sakramentu o godz. 6.00.

 

 1. Tradycją lat ubiegłych przez cały czas adwentu będziemy się gromadzić na wspólnych Roratach na godz. 6.30, a po nich  będziemy serwować ciepłe kakao i świeże drożdżówki.

 

 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz 17.30
  i na Mszę św. w intecjach nowennowych. Intencje można składać do skarbony.

 

 1. W czwartek o godz. 18.00  Msza św. wotywna do Św. Judy Tadeusza – Patrona spraw beznadziejnych. Prośby możemy składać w skarbonie.

 

 1. Poświęcone opłatki, są roznoszone po domach naszej parafii przez upoważnionych do tego członków Wspólnoty Neokatechumenalnej. Każdy z nich ma przy sobie dokument potwierdzający swoją tożsamość i delegację wystawioną i podpisaną przez ks. Proboszcza. Ofiary składane przy okazji opłatków przeznaczamy w całości na ogrzewanie wnętrza naszej katedry. Opłatki można nabywać również w sklepiku parafialnym.

 

 1. W sklepiku parafialnym możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny.

 

 1. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w rocznicę śmierci, z okazji urodzin, imienin czy w różnych intencjach z którymi sami sobie pomóc nie możemy. Intencja Mszy św. jest najpiękniejszym darem, jaki możemy ofiarować naszym bliskim żyjącym i zmarłym.

 

 1. Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny do wzięcia udziału we wspólnym wyjeździe na zimowisko podczas ferii szkolnych. Więcej informacji u ks. Michała.

 

 1. Za wszelkie ofiary składane przy różnych okazjach, na tacę w biurze parafialnym i zakrystii mówimy staropolskie Bóg zapłać.

 

utworzono : 2014-12-07 00:22
Wszystkich rekordów: