Rok 2014 21 września 2014 10:17 wyświetleń: 311

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 września 2014 XXV Niedziela Zwykła

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 września 2014

XXV Niedziela Zwykła

 

 

  1. Jutro Msza św. wotywna do św. Jana Pawła II. Zachęcamy do pozostawienia intencji zbiorowych. Szczególnie modlić się będziemy o miłość i wierność małżonków i jedność rodzin.
  2. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Zachęcamy do składania intencji do mszy św. nowennowej.
  3. Dzieci i rodziców klas pierwszych drugich i trzecich zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30. Zgodnie z zaleceniami Księdza Arcybiskupa Pierwszą Komunię będziemy organizować dla dzieci z naszej parafii w klasie trzeciej. Rodzice jednak mają prawo sami zdecydować o indywidualnym przystąpieniu do pierwszej komunii świętej swojego dziecka. Rodziców prosimy o kontakt z ks. Proboszczem lub ks. Michałem. Prosimy rodziców, aby wytrwale przychodzili ze swoimi dziećmi na Msze św. i katechezy. Już dziś należy zapisać swoje dzieci do przygotowania parafialnego do Pierwszej Komunii św. dzieci klas pierwszych i drugich.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odbędzie się  spotkanie dla młodzieży klas gimnazjalnych i średnich, chcącej przystąpić do sakramentu bierzmowania. 
  5. Za tydzień w ramach akcji Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast odmówimy tę modlitwę na Placu Rodła w pobliżu budynku Galaxy. Zapraszamy o godz. 15.00 do wspólnej modlitwy również w naszych domach.  
  6. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Pamiętajmy o naszych bliskich o ich rocznicach urodzin, jubileuszach, imieninach. Również o rocznicach śmierci naszych bliskich.
  7. Prosimy wszystkich naszych drogich parafian o wsparcie w najbliższą niedzielę w czasie zbiórki na tacę różnych trudnych spraw jakie podejmujemy codziennie. Obecnie sytuacja finansowa jest trudna a mamy do zapłacenia różne zaległości wynikające z bieżącej działalności parafii.
  8. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. ojca Pio, w czwartek bł. Władysława z Gielniowa, w sobotę św. Wincentego a Paulo.
  9. W tym tygodniu odeszła do wieczności Janina Szymańska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
utworzono : 2014-09-21 10:17
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: