Katedra Live

PROJEKT

Rok 2014

Rok 2014 18 października 2014 23:16 wyświetleń: 485

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 października 2014 XXIX Niedziela Zwykła

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 października 2014

XXIX Niedziela Zwykła

  1. W każda niedzielę o godz. 20.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi. Dziś o godz. 21.00 inauguracja roku Akademickiego, szczególnie zapraszamy studentów mieszkających na terenie naszej parafii.
  2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. wotywną do Ducha św. a po niej na adoracje z modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała prowadzonej przez wspólnotę Odnowy w Duchu świętym
  3. W środę 22 października jest wspomnieniem liturgicznym św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. wotywną we wspólnych intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. papieża. Po Mszy św. uczcimy relikwie Jana Pawła.
  4. Modlitwa różańcowa w katedrze codziennie o godz. 11.30 i 17.30. Niech to będzie gorliwa modlitwa o pokój na świecie i w naszych rodzinach a także o uświęcenie naszej parafii.
  5. Wyłożyliśmy kartki na wypominki. Prosimy o ich wypełnienie i pozostawienie w drewnianej skarbonie lub zakrystii. Dziękujemy za złożone ofiary wspominkowe.
  6. Decyzją Księdza Arcybiskupa, z końcem października ks. Maciej Pliszka kończy pracę duszpasterską w naszej parafii. Msza św. dziękczynna za 9 lat posługi zostanie odprawiona w najbliższą środę o godz. 18.00. Ks. Maciej prosi, aby jedyną formą wdzięczności była modlitwa oraz przyjęta Komunia święta w jego intencji a w miarę możliwości wsparcie dzieła dożywiania dzieci w Ośrodku Wspierania Rodzin w Korytowie. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  7. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Pamiętajmy o naszych bliskich o ich rocznicach urodzin, jubileuszach, imieninach. Również o rocznicach śmierci naszych bliskich.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane ze szczerego serca na utrzymanie katedry, konieczne remonty i potrzeby parafii.
  9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jana Kantego, we wtorek bł. Jakuba Strzemię, w środę św. Jana Pawła II.

 

utworzono : 2014-10-18 23:16
Wszystkich rekordów: