Katedra Live

PROJEKT

Rok 2013

Rok 2013 9 września 2013 11:40 wyświetleń: 501

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 8 września 2013 r. - XXIII Niedziela Zwykła

  1. Od piątku trwają w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia oraz ojca Antonello z Brazylii. Dzisiaj na zakończenie rekolekcji zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15.00.
  2. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę św. w intencjach nowennowych w środę o godz. 17.30.
  3. Młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną chcącą przygotować się w tym roku szkolnym do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na pierwsze4 spotkanie organizacyjne 30 września na godz. 18.00. Rozpoczniemy wspólną Mszą św. a po niej odbędzie się spotkanie. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii.
  4. Dzieci klas drugich, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców, zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.30 na Mszę św. Spotkanie dla rodziców odbędzie się po ukształtowaniu grupy dzieci na początku października.
  5. Redakcja programów katolickich TVP Szczecin informuje, iż program katolicki ARKA będzie transmitowany w niedzielę o godz. 17.30 i we wtorek o godz. 15.30. Program będzie transmitowany w nowym kanale TVP Regionalna. Aby znaleźć ten kanał trzeba ponownie zaprogramować odbiornik lub dekoder.
  6. Rozważamy wprowadzenie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.00 w tygodniu od poniedziałku do piątku. Poddajemy tę propozycję do rozważenia. Można zgłaszać swoje uwagi na ten temat kapłanom i siostrom zakonnym.
  7. W tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Jana Chryzostoma biskupa i Doktora Kościoła, w sobotę św. Podwyższenia Krzyża.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i przy okazji różnych posług w biurze parafialnym. Niech Bóg wynagrodzi hojnie naszym darczyńcom. Wszystkich polecamy modlitwie w czasie Eucharystii.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiego dobra.
  10. W tym tygodniu odeszła: Anna Syryca – Msza św. pogrzebowa jutro o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
utworzono : 2013-09-09 11:40
Wszystkich rekordów: