Rok 2013 5 maja 2013 22:16 wyświetleń: 723

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 maja 2013 r. - VI Niedziela Wielkanocna

  

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.30 przed wieczorna Mszą Świętą. Zachęcamy do wspólnej modlitwy Litanią loretańską przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  2. W tym tygodniu w liturgi obchodzimy:
  1. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W poniedziałek, 6 maja, zapraszamy osoby przygotowujące się do bierzmowania w naszej parafii na Mszę Św. O godz. 18.00 a po niej na katechezę.
  3. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami pielgrzymek na ten rok organizowanymi przez Biuro „Santiago“.
  4. Mamy już nowe drzwi w południowym portalu katedry. Są to drzwi rekonstruowane ze starych przedwojennych fotografii. Dziękujemy wszystkim  darczyńcom. W wyznaczonym czasie poprosimy Księdza Arcybiskupa o ich poświęcenie. Pozostało jeszcze ok. 20000 zł do rozliczenia z wykonawcą. Może jest ktoś kto chciałby pozostawić dla potomnych swoją cegiełkę i trwały ślad swojego życia. Jak Bóg pozwoli te drzwi pozostaną pamiątka naszego pokolenia dla pokoleń przychodzących w następnych wiekach.
  5. Opera na Zamku zaprasza w sobotę 11 maja na godz. 19.30 do Koscioła Garnizonowego na koncert „Musica Sacra“ na chór i organy. Patronat koncertu objął Ks. Abp. Andrzej Dzięga. Bilet wstępu kosztuje 7 zł.
  6. W sobotę na Mszy Św. o godz. 10.00 zostanie udzielony kandydatom sakrament święceń w stopniu diakona.
  7. Za tydzień w niedzielę o godzinie 12.00 Mszę Św. Imieninową i w 53 rocznicę kapłaństwa odprawi Ks. Stanisław Włodek. Zapraszamy na wspólną modlitwę i dziękczynienie.
  8. W tym tygodniu odeszli do Pana: Ks. Tadeusz Moskal, Ks. Stanisław Gulczyński, Urszula Królik, Barbara Zielińska. Wieczny odpoczynek... .
utworzono : 2013-05-05 22:16
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: