Katedra Live

PROJEKT

Rok 2013

Rok 2013 20 sierpnia 2013 10:12 wyświetleń: 601

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18 sierpnia 2013 r. - XX Niedziela Zwykła

 

  1. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę św. w intencjach nowennowych w środę o godz. 17.30.
  2. Msza św. wotywna do bł. Jana Pawła w czwartek o godz. 18.00. Zachęcamy do zapisania intencji do Mszy św. zbiorowej. Karty intencyjne są wyłożonej w drewnianej skarbonie przy wyjściu.
  3. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Bernarda opata, w środę św. Piusa X, w czwartek Matki Bożej Królowej, w sobotę św. Bartłomieja Apostoła.
  4. Jest jeszcze piętnaście tornistrów do wypełnienia wyprawką dla dzieci z ubogich rodzin. Wyprawka dotyczy przyborów a nie podręczników. Bardzo prosimy o włączenie się do tej akcji Caritas. Można dziś wziąć tornistry z zakrystii i przynieść w następną niedzielę. Dziękujemy za otwarte serca.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 powitamy nowego wikariusza naszej parafii ks. Wojciecha Pluskota, który przychodzi do nas z parafii św. Jadwigi w Choszcznie. Szczególną opieką otoczy biuro pielgrzymkowe Santiago.
  6. W każdą sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na koncerty organowe w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Bilety wstępu zasilają koszty organizacyjne festiwalu.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i przy okazji różnych posług w biurze parafialnym. Niech Bóg wynagrodzi hojnie naszym darczyńcom. Wszystkich polecamy modlitwie w czasie Eucharystii.
  8. Wszystkim wypoczywającym w naszym mieście, życzymy miłego pobytu i dobrych wrażeń a solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Danutę Teresę Świtała, Reginę Kowalewską, Bożenę Kobierzyńską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
utworzono : 2013-08-20 10:12
Wszystkich rekordów: